DHOMAT ETER HOTEL

DHOMA LUKSOZE

ETER RESTORANT

SHIJE DHE TRADITE

ETER SPA

RELAX DHE QETESI

Hotel Eter

Tradita & Luksi
MADHESHTIA E ETER HOTEL

Eter Hotel është i pozicionuar vetëm 35 km nga kryeqyteti Tirana, përgjatë bregdetit Adriatik në mes të natyrës mes detit dhe pishave dhe me një arkitekturë moderne. ETER Hotel ofron natyrë mbresëlënëse dhe një shërbim cilësor. Dhoma moderne me pamje nga deti apo majat e pishave, të gjitha të pajisura me TV, minibar, telefon, kasafortë, etj. Një bar dhe restorant plot shije, pishinë të brëndshme dhe të jashtme, zonë SPA dhe palestër, sallë konferencash dhe plazh privat. Vetëm 43 km nga aeroporti i Nënë Tereza, dhe dhe 2.7 km nga Plazhi i Shkëmbit të Kavajës, Golem.

Akomodim & Rehati

DHOMAT TONA DHE SUITA

Qëndroni dhe relaksohuni në dhomat dhe suitat tona me pamje mbresëlënëse të Adriatikut nga çdo dhomë. Të gjitha dhomat kanë një stil modern dhe shërbim cilësor. Relaksohuni në ballkonet tona me pamje nga deti ose nga majat e pishave ose duke shijuar programin tuaj te preferuar ne ekranin e TV. Cdo dhomë është e pajisur me një tualet privat, ajër te kondicionuar, telefon, mini frigorifer, një divan ose kolltuk dhe një ballkon me tavolinë dhe 2 karrige, shumica me pamje nga deti. Ju ofrojmë arratisjen perfekte përgjatë Adriatikut, shërbim dhome 24 orë dhe WiFi falas

ZGJIDHNI ETER HOTEL

Shërbimet tona

Free WiFi

Internet falas kudo ne ambjentet e Hotelit tonë. Të qëndrojmë të lidhur edhe kur jemi larg.

Restorant & Bar

Shijoni një koktej duke shijuar disa copëza arti të hotelit tonë. Restoranti ofron guzhine tradicionale mesdhetare gourmet.

Pishina & Spa

ETER SPA përmban sauna, hamam, një zonë fitnesi dhe trajtime të trupit.

Sherbim 24 Ore

Recepsioni ynë qëndron i hapur për 24 orë. Ju mirëpresim në hotelin tone të bukur.

Akomodimi më i mirë

Cdo dhomë kryesisht me pamje nga deti është e pajisur me një tualet privat, ajër te kondicionuar, telefon, mini frigoriger, ballkon.

Plazhi

Hoteli ynë është i pozicionuar në breg të detit, me pamje fantastike nga deti Adriatik duke ju mundësuar mbrëmje të shumta romantike.

BAR & RESTORANT

Menu mbresëlënëse tipike mesdhetare, që përmbajne histori në pjata dhe shije me pamje fantastike nga perëndimi i diellit në Adriatik. Vetëm pamja do t’ju nxisi që të vazhdoni darkën tuaj me një koktejl në tarracën e hotelit tonë, ku le të mos flasim për pamjen, atë po ja u lëmë të vini ta shijoni vet..

Your cart is empty.

0 in cart
Close