Me shumë dashuri

SHIJE DHE ELEGANCE
ETER RESTORANT

ZBULONI
ETER RESTORANT

Zbuloni shijen dhe bukurinë e restorantit tonë. Eter Restorant është një restorant elegant, i rafinuar me pamje nga perëndimi i diellit mbi detin Adriatik, perfekt për të kaluar moment të paharrueshme me familjen. Shefi ynë krijon pjata tipike mesdhetare duke kombinuar inovacionin dhe traditën. Dekori i tij modern, aromat e mrekullueshme dhe shërbimi tejet cilësorë do t’ju çojnë në një përvojë unike kulinare. Vizitoni ETER HOTEL dhe magjepsuni nga kënaqësitë e tij të kuzhinës.

Orari i hapjes

E HËNË – E ENJTE:
9:00 am – 10:00 pm

E PREMTE – E SHTUNË:
9:00 am – 11:30 pm

SUNDAY:
12:00 am – 10:00 pm

Eter Hotel

Stafi ynë i kualifikuar, kujdesi ndaj kërkesave të klientëve dhe bashkëpunimi me kompanitë më të mira në vend të eventeve na bëjnë ne një burim të sigurtë për të organizuar festën tuaj perfekte duke u kujdesur për çdo detaj dhe duke zgjedhur mjedisin që përshtatet më mirë me nevojat tuaja.

Kontakt

Bulevardi Pishat e Buta,
Golem,Albania
email: [email protected]
tel: +355697005551

RESERVATION

Lunch 12:30-13:30
Dining 19:00-22:00 (MO-TH)
Dining 18:00-00:00 (FR-SU)

Your cart is empty.

0 in cart
Close