SPA & Wellness

Eter Hotel

Relaksohuni si kurre me pare

Një vend i veçantë dedikuar mirëqenies për t’i dhënë vetes momente rigjeneruese dhe relaksuese për të arritur një harmoni të brendshme dhe një mirëqenie perfekte. Zbuloni zonën tonë SPA, trajtimet e trupit, banjon turke dhe të gjitha facilitetet, një vend që ju lejon të kaloni moment erelaksi larg stresit të përditshëm. ETER SPA & Wellness është partneri juaj i bukurisë dhe relaksit për të kënaqur nevojat tuaja.

SPA ETER

Dil nga Rutina

1,500

Frekuentim i Pishines, Jacuzzi-t dhe Fitness (pa rezervim paraprak).
Falas per kliente qe qendrojne ne Hotel.
Periudha e funksionimit: 15 Tetor –  15  Maj

SPA ETER

E gjitha per Ty

2,000

Frekuentimi në pishinë, xhakuzi, palestër, dhomë me avull, sauna dhe dhomë relaksi (vetëm për të rriturit me rezervim paraprak). Orari: E Hënë – E diel nga ora 17:00 deri në orën 22:00. Periudha e funksionimit: 15 tetor – 15 maj

SPA ETER

Golden Eter

2,500/5,000

Lehtësoni stresin e ditës duke shtuar në paketat e mësipërme një nga
masazhet tona estetike:
Orari: Me rezervim paraprak.
Për më shumë kontaktoni[email protected]

ETER SPA & Wellness është partneri juaj i bukurisë dhe relaksit për të kënaqur nevojat tuaja.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Your cart is empty.

0 in cart
Close